Nieuws

Media

Bavaria City Racing 2009 groot succes

Zondag 16 augustus 2009 was wederom een hoogtepunt in de geschiedenis van Movico. Tijdens de Bavaria City Racing 2009 heeft Movico een huzarenstukje geleverd door maar liefst 8 hospitality units te plaatsen op een hangbrug, de Willemsbrug in Rotterdam.

 

Tijdens het evenement konden de naar schatting 500.000 tot 700.000 bezoekers genieten van alles wat autosport te bieden heeft, van oldtimers tot rally wagens en van de Dakar trucks tot de Formule 1 race wagens van ING Renault en Red Bull Racing.


De samenwerking met Rotterdam Racing (organisator), LiveTime (productiebedrijf), BloemBloem (decorateur) en Arjan van Dijk groep (catering) verliep nagenoeg vlekkeloos. Uiteindelijk hebben de ruim 1.000 VIP-gasten een fantastische dag op de Willemsbrug beleefd en waren Rotterdam Racing en de sponsoren laaiend enthousiast. 

 

Voor foto's en video-beelden klik hier.
 

Meer informatie?

Movico. mobile visual communications
Daalder 9, 5753 SZ Deurne, The Netherlands
PO Box 201, 5750 AE Deurne, The Netherlands
T +31 (0)493 316409
F +31 (0)493 310035
E
twitter movicoyoutube movicoflickr movico
Movico - Roadshows