Tour de France - France 2/3

Tour de France - France 2/3
Tour de France - France 2/3
Tour de France - France 2/3
Tour de France - France 2/3
Tour de France - France 2/3
Tour de France - France 2/3

Tijdens de Tour de France van 2007 heeft Movico voor een van de grootste televisiezenders van Frankrijk, France 2/3, een mobiele televisiestudio verzorgd. Vanaf de start in Londen t/m de finish in Parijs is deze mobiele studio ingezet op de verschillende aankomstlocaties.

 

Doelgroep
Voor al haar kijkers waren er dagelijks live uitzendingen vanuit de mobiele studio van France 2/3 op de finishlocatie van die dag. Daarnaast was er in de studio ook ruimte voor een aantal gasten om te fungeren als publiek tijdens deze uitzendingen.

 

Activiteiten
In de unit waren er naast de mobiele studio ook verschillende vergader- en redactieruimtes, compleet met meubilair, internetaansluiting en bijbehorende apparatuur op de begane grond. Op de eerste verdieping werd dagelijks een volledig ingerichte televisiestudio met licht, geluid lampen, camera’s en andere apparatuur ingebouwd.

 

Periode & Locatie
Gedurende de gehele Tour waren er dagelijks uitzendingen door geheel Frankrijk. In totaal waren er meer 21 verschillende locaties waar de mobiele studio heeft gestaan in de landen Engeland, België en Frankrijk. Dagelijks is de mobiele studio verplaatst gedurende 1 maand lang.

 

De rol van Movico in dit project
 betrokken en ondersteuning bij concept tot uitvoering
 passende mobiele oplossing voor de opdrachtgever gevonden
 inzet personeel op de verschillende locaties
 organisatie en uitvoering van verplaatsingen naar de verschillende locaties
 

Website

 France 2/3

Meer informatie?

Movico. mobile visual communications
Daalder 9, 5753 SZ Deurne, The Netherlands
PO Box 201, 5750 AE Deurne, The Netherlands
T +31 (0)493 316409
F +31 (0)493 310035
E
twitter movicoyoutube movicoflickr movico
Movico - Roadshows